ארומותרפיה - כלי ריפוי טבעי עתיק יומין  |  אמונה- התשובה לכל השאלות  |  סדנת מודעות והתבודדות אצל הבעל שם טוב ורבי נחמן זיע"א  |  שיעור ליקוטי מוהר"ן לנשים מתורות רבי נחמן והבעל שם טוב זיע"א לנשים!  |  


 


 


 

שלום וברכת אהבה

 עושר רוחני ויצירתו בחיי היום יום

עובדי אור יקרים שבוע טוב וברכת אהבה

מסר זה שבחרתי להביא לפניכם השבוע נמסר מאת המלאך מיכאל ומיועד לכל אותם עובדי אור נהדרים אשר לומדים במסעם לאהוב את עצמם יותר ויותר מיום ליום ולפזר אהבה זו לעולם סביב , לתמוך ולאפשר לאותם אנשים רבים לפתוח את הלב ולחוות האהבה במסע ההתעלות שלהם. . .

זוהי תזכורת עבורכם שאתם אף פעם לא לבד ! ! !

אנו תמיד איתכם , מקיפים אתכם בחום ואהבת האל , ונמצאים כאן כדי לתמוך בכם בעבודה כל כך נפלאה ומופלאה שאתם , בזמן שאתם יוצרים והופכים חלום למציאות !

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם חלק מעובדי האור היקרים . כן ירבו! ! !נתחיל בכסף מאחר שהוא מדד נפלא , באמצעותו אנו יכולים להבין ולהתבונן בתפיסותינו ובתבניות שאנו מאמינים בהם לגבי שפע.

כסף הוא סמל לשפע של היקום , אולם עושר רוחני מכיל דברים רבים:

גוף ונפש בריאים , חופשיים ממחלות , מלאים בחיוניות , צעירים ומלאים בהתלהבות לחיים ולבריאה מחדש , מערכות יחסים מספקות עם מגוון גדול של אנשים , מבני המשפחה הפיזית הקרובה שלכם ועד למשפחה הרוחנית המורחבת שלכם.

חשוב ביותר שתציבו גבולות , שתכבדו ותזינו את עצמכם כדי שתהיו מסוגלים ומוכנים לקבל באופן מתעצם את מתנות האור והאהבה הגבוהות והמעודנות יותר של האלוהים אבינו/ אמנו( באומרי אלוהים מתכוון אני לאהבה אינסופית של המקור , הנמצאת בכל אחת ואחד מאתנו ).

עליכם להשתדל למצוא סביבת עבודה שתומכת בכם ושדורשת את היושרה הגבוהה ביותר מכל הסובבים אתכם , ואחת המטרות העיקריות שלכם צריכה להיות קריירה אשר גורמת לכם לשמחה ולסיפוק רבים , כמו גם הערכה וגמול כלכלי. כאשר אתם ממוקדים בנשמתכם וזוכים בהשראה אלוהית , העושר הופך להעצמה של הרוחניות שלכם , כיוון שאתם יכולים לחיות בנועם , אך בפשטות , וכל התשוקות שלכם יסופקו מבלי שתחשבו עליהן כלל.
אתם חולקים בחופשיות עם האנשים הפוסעים בנתיב שעדיין לא למדו את חוקי השפע. אתם תהוו דוגמה עבורם ותהיו בני בריתם שעה שאתם מדריכים אותם ומושיטים להם עזרה כאשר הדבר הולם.

לכן אנו מבקשים שתקבלו אמת זו: אתם התלמיד, המורה , וגם המאסטר.

אף אדם אינו יודע טוב מכם מה נכון והולם עבורכם בכל רגע ורגע ובכל מצב.

חשוב ביותר שתישארו ממוקדים וממורכזים בלבכם.

התמקדו ברווחה הפיזית שלכם ורעננו את שכלכם ואת גופכם על ידי כך שתתחברו ליסודות הטבע ולאימא אדמה ותתקשרו עמם. הם הידידים ובני הלוויה הקבועים שלכם במסע זה.חשוב שתבינו את התהליך: בכל פעם שאתם מעלים את התודעה שלכם או מתחברים לתדר גבוה יותר ומשלבים אותו בכל חלק של ישותכם , בין אם בגוף הפיזי, הרגשי, המנטלי או האתרי, הוא מחלחל לעומקי המהות שלכם ומשחרר אנרגיות שליליות או כלואות תואמות שמהדהדות בתדר נמוך יותר.

זמן ותהליך הטרנספורמציה נעים במהירות רבה מדי.

השפה שלכם משתנה , דפוסי התדר של צורות המחשבה שלכם שונות.

האזורים הישנים של המוח שלכם , אשר מכילים את העבר שלכם הופכים מעודנים בהדרגה או משתחררים וכך דומה שהכל התרחש בעבר, אפילו בשנה שעברה , בחלום מוזר. אזורים חדשים במוח שלכם מופעלים ואתם חייבים ללמוד לחשוב בדרך שונה לגמרי. חבילות אור של מידע , תמונות הולוגרפיות בעלות משמעות גדולה ודפוסים גיאומטריים מקודשים יתחילו להופיע במודעותם ואתם חייבים ללמוד כיצד לפענח אותם. אפשר וידמה שהאנשים שאתם נעים אל מעבר להם שוב אינם מבינים אתכם , או אתם אינכם יכולים למצוא את המילים כדי להמשיך בדפוסי השיחה הרגילים והישנים.
אתם תגלו גם שאינכם צריכים לומר כל מחשבה שעה שאתם מתחילים לקלוט באופן טלפתי את האנרגיות והמחשבות של הסובבים אתכם. אתם לא תזדקקו למילים , ולא ניתן יהיה לרמות אתכם בקלות. אתם תבטאו את האמת שלכם ביושרה רוחנית ושוב לא תשחקו במשחקי העבר.

כאשר אתם עוטים את מודעות ואדרות האור הרוחניות והמעודנות , היו עדינים כלפי עצמכם. אתם עשויים להרגיש פגיעים מאוד לעתים , אתם עשויים להרגיש שאתם מאבדים חלק חשוב מעצמכם וזה נכון.

אבל חלק זה אינו משרת אתכם עוד.

אף-על-פי שנוח לכם לשאת מטען ישן זה אתכם , הגיע הזמן לשחרר את כל שאינכם יכולים לקחת אתכם שעה שאתם חוזרים ליופי ולהרמוניה של העולמות שעזבתם לפני זמן רב מאוד.

בכוחכם כבני אדם להתנתק מן העבר ולצעוד בנתיב שונה.

אתם בעלי רצון חופשי.

יש לכם את העוצמה לשנות , לברוא מחדש את עצמכם.

בעוצמה זו טמונה האלוהות שלכם.

זה הכוח לברוא מכלום (לברוא יש מאין).

עוצמה אלוהית זו שייכת למהות של מי שאתם.

אם כן שאו ברכה באשר הנכם ובעיקר אהבו את עצמכם !

אנחנו אוהבים ומעריצים אתכם ללא הפסק. כבדו וברכו את דרככם האינדבידואלית ליצור את השינוי בעולמכם.

מאמר זה תרם לך בצורה כלשהי? נשמח לשיתופך בתגובה+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים