ארומותרפיה - כלי ריפוי טבעי עתיק יומין  |  אמונה- התשובה לכל השאלות  |  סדנת מודעות והתבודדות אצל הבעל שם טוב ורבי נחמן זיע"א  |  שיעור ליקוטי מוהר"ן לנשים מתורות רבי נחמן והבעל שם טוב זיע"א לנשים!  |  


 


 


 

שלום וברכה

שינויים בפלנטה

ברכות מאורין!

 אתם נכנסים לתקופה דרמטית ומרגשת. יש גל של אנרגיה שחולף דרך הגלקסיה שלכם שמשנה את מהלך כל החיים שבהם הוא נוגע. גל זה משפיע על האנרגיה הקיומית והטבעית של החומר, מעלה
את כל החומר לויברציה גבוה יותר.

למרות שהאנרגיה רק התחילה להגיע לפלנטה שלכם, אתם כבר מרגישים את ההשפעות והויברציות הגבוהות של האור שמגיע. אתם יכולים לקבל יותר הבנות פנמיות, חווים יותר התנסויות בתדירות של
חוויה אל חושית וטלפתיה. וחשים תשוקה עמוקה של הצורך לדעת את מטרת חייכם, ייעודכם ואיך ליישם אותה. אתם יכולים לחוש שיש לכם פחות זמן ויותר דברים לעשות, כי הגל הזה משנה את טבע הזמן.

חלק מאיתנו באו כמדריכים על מנת לסייע לכם בתקופה ובזמן המיוחד הזה. גילינו הרבה על גל
האנרגיה הזה, אנחנו יודעים שזהו אור ומודעות. גילינו שעל ידי עבודה איתו והסכמה לאנרגיה זו של אור הפוטנציאל למהפכה ולצמיחה הוא אדיר.
יש זמן טרנספורמציה עיקרי וראשי. נבואותכם העתיקות שסיפרו על הגל, והמחשבה על טרנספורמציה גדולה ועיקרית שזרם הזמן הכין אתכם עבורו. כמה חזו מראש זאת כתקופה של זעזועים ותהפוכות.

התהפוכות והזעזועים לא הופיעו, הם הסימבוליקה לשינויים הפנימיים שקרו בחשיבה וברגשות,
בגישות של הטבע הנמוך שהוחלף בגבוהות יותר ומוארות.
אתם יכולים לרכב על גל האנרגיה הזה ולהרגיש יותר שמחה, אושר, שלום ואהבה יותר מכפי שידעתם
אי פעם.
התחילו בכך שתברכו את צמיחתכם הרוחנית, על התחברותכם עם העצמי הגבוה שלכם, ועבודתכם
עם אור.
קחו צעדים קטנים כשהם מופיעים אצלכם, התפתחו בהרמוניה עם הטבע ועם אימא – אדמה. ואז
היו בהסכמה לויברציות הגבוהות שגל זה מביא עמו.

אתם בונים גוף אור
אתם מתפתחים ומתקדמים במהירות לגזע אנושות חדשה בגלל הזרם החדש והמסיבי של האור.
גוף אור מתפתח בהילה האנושית. הצעדים הראשונים של גוף האור נבנים מסביב ללב ובעדינות מקיפים אותו ואת בית – החזה העליון. כמה מכם לקו בהתקררויות בחזה, גודש או "דפיקות לב", התרגשות, עקצוצים כשגוף האור שלכם נבנה באזור זה. הגל החדש של האור מאתגר אתכם לפתוח את לבכם ול"הביא" את שתי סוגי האנרגיות שלכם,של לבכם הפיסי והרגשי לויברציה גבוה.

גוף האור שלכם מאפשר לכם להיהפך למקור קורן וזורח יותר של אור. בדיוק כמו שהאדמה מולידה
עצמה ברשת מגנטית רציפה, בזמן שאתם בונים את גוף האור אתם יוצרים ומקרינים אור וכוח רוחני שיתמוך בכם ובאחרים הבוחרים לגדול רוחנית.
כשתהיו יותר קורנים מאור תהפכו במידה גדולה והולכת לרגישים כלפי מזון. יכול להיות שאתם כבר מרגישים תשוקה לשנות את הדיאטה או ליצור רמה חדשה של כושר גופני. גופכם מנחה אתכם
לשינויים אלה כדי שתוכלו להכיל בתוככם יותר אור.
בזמן שאתם בונים את גוף האור, החשיבה האינטלקטואלית עדיין תהייה חזקה אבל היא תתמזג יותר
יחד עם החשיבה האינטואטיבית. אתם תמצאו עצמכם שוקעים יותר בדברים היצירתיים והמאתגרים עבורכם כדי להגיע לרמות עמוקות יותר של הקיום שלכם. יהיה לכם קשר גבוה ודמיון תכונות מכל צורות החיים שלכם. אתם כבר יכולים לראות זאת קורה בהתעוררות המודעת של בני האדם, בזכויותהם של החיות וצורכיהם לחיות בטבע, וכן בדרכי הטבע והיערות.

האנושות מתפתחת לגזע של טלפתיה
אתם מתקדמים להיות גזע טלפתי, וחלק מההכנות היא הצורך להיות מודעים בקיומם של מציאויות נוספות.
אתם חווים זרימה קבועה של מידע חדש שמגיע מכמה מקורות. זה עוזר לכם לפתח את האיכות של
כושר הבחנה בו אתם מחליטים מה אתם מקבלים כאמת שלכם.

כשאתם פתוחים טלפתית לחלוטין, אתם תרצו שתהייה לכם את האיכות לבחור מה יכנס לתוך המודעות שלכם. שתהיו מסוגלים להישאר במרכז שלכם, להבין וללמוד מהדברים הנפרשים לפניכם ומהאמונות שלא בהרמוניה עם שלכם.
הגעתם לכאן על מנת לבנות את גוף האור, להעביר ולהתמיר את התודעה לויברציה גובהה יותר. אתם קוראים לזאת טרנספורמציה "צמיחה רוחנית". כשאתם גדלים אתם הופכים לעצמי הגבוה למעשה ומעבירים את הפוטנציאל של המודעות בממד הזה.

רבים מכם מאוד רגישים לאנרגיה
הרגישות שלכם לחוש , כיוון ועבודה עם אור, למצוא אנרגיות שמגיעות. התנדבתם ללכת ראשונים ולהיות בדור המוביל של הגל כשהוא נע אל פלנטת כדור הארץ, כדי שתוכלו למצוא דרכים לצמוח ולרפא עצמכם ואז לעזור לאחרים כשהם ירגישו את השפעת הגל. אולי הבחנתם שבמשך השנים האחרונות היה עליכם להתקדם במהירות. לעבור הרבה שינויים, וללמוד הרבה דברים חדשים.

כשגל האור הזה התחזק, עוד ועוד אנשים יתעוררו וירצו להגיע למקומות שאתם כבר נמצאים וקיימים. כשזה יקרה יהיו לכם יותר ויותר אפשרויות להיות מורים ומדריכים של האור.
גל אחרי גל של אור ומודעות מגיע. כל אחד יצור עוד קבוצה שתיפתח, ותצוץ בנקודה האנרגטית בזמן שהגל מגיע, כל גל של ויברציה גבוהה יהי גבוה מקודמו. ההשפעה שלו תהייה יותר ניראת בגלל שמספר האנשים שיוכלו לחוש בו יתרחב. להבדיל מדברים אחרים, גלים אלו יפתחו את התשוקה שלכם להתמקד בצמיחתכם הרוחנית, ולגלות את מטרתכם הגבוה.

גלים אלו יעזרו לכם לגילוי הממדים הגבוהים שלכם ויפתחו רמות מודעות גבוהות. כשגלים חדשים יגיעו לראשונה זה יורגש כסערה, הם עלולים לזעזע את חייכם כדי שתוכלו לבצע שינויים שיאפשרו לכם
להתקדם למקום גבוה יותר. זה ייהפך קל לעלות ולחיות כעצמי גבוה עם כל חיבור שיופיע. כשתיתכווננו
עם העצמי הגבוה, לא תרגישו יותר בסערה כשהגלים יגיעו, אבל תוכלו להשתמש בכוחם כדי להחיות ולהעצים את העצמי הגבוה ולהביא אתכם לשער מטרותיכם במהירות.


זה חשוב לזרום עם המסרים הפנימיים שלכם
אנשים רבים ידחו את החיבור הפנימי בתחילה, כי בעבורם השיתוף משמעותו שינוי מוחלט בדרך שבה הם מנהלים את חייהם. חלקם ירגישו שהם אינם מסוגלים להתמודד עם האנרגיה הגבוה, וינסו להתכחש להשפעותיה דרך התמכרותם לאלכוהול וסמים, חלקם ינסו להיאחז בישן וימצאו שבעשותם כך הם מעצימם את המאבק.
חלק יבחרו לבקר את הדרכים החדשות בחשדנות ובספקנות. חלקם מהאנשים יהיו צריכים לחוות את הרמה הגבוה ביותר של המאבק והכאב לפני שיוכלו לשים- לב לכך ולזרום עם מסריהם הפנימיים שהם מקבלים. בכל נקודה הם יוכלו להחליט לזרום עם המסרים הפנימיים שהם מקבלים ולצמוח דרך שמחה.
אי – פתיחה וזרימה עם הויברציות הגבוהות תהווה יותר ויותר בעיות. אם אזור אחד בחיים תקוע, לא מאושר, או לא עובד, זה ישפיע על כל החלקים האחרים. התעלמות ממקומות אלה לא תעזור יותר. אם אתה לא אוהב את עבודתך, או יש לך בעיות במערכת – יחסים, או שאתה חי בסביבה לא מעודדת. כל זה יושלך על חיותך בכל תחום אחר. תנועה חדשה זו של גל אור תהייה לה השפעה מופלאה על אזורים אלה בחייך שאין בהם בהירות והרמוניה.

הגל החדש יוסיף אור לחייך, אבל אתה יכול להחזיק אור רק במקומות ששוכנת בהם הבהירות וההרמוניה. אתה תבחין שהאזורים שלא עובדים יהפכו לחשובים ביותר כדי שתוכל לפותרם, ועשייה זו תביא עמה צמיחה מופלאה עבורך.


אתה יכול לעזור לאנושות לעבור טרנספורמציה זו ברוגע ובשלווה
ההתכווננות שלך עם גל האור תעזור לאנשים ולאדמה זו, להתכוונן ברוגע ובשלווה. הדרך שבה תזהה
את השינויים בחייך, תחפש את צמיחתך, ותשחרר בקלות את כל הדברים שלא עוד משרתים אותך, ישפיעו גם על כל האנושות והאדמה. ההטמעה של גל האור לויברציה גבוהה יותר יכולה להיעשות מתוך מקום של אהבה ושמחה ולא מתוך כאב , זעזוע ותהפוכה.

האור עדיין לא מופץ בצורה שווה בפלנטה, הוא מגיע בחוזקה למקומות שאתם מכנים "תחנות עצירה". מהתחנות האלה הגלים זורחים החוצה אל העולם במעגלים גדולים יותר ויותר של השפעה. "תחנות כוח" קיימות ופרושות בכל העולם. בכל עיר וקהילה. אתה יכול לזהות אותם במידה הגדלה והולכת ביכולת שלך לצמוח כשאתה שוהה בהם. אנחנו רואים תחנות עצירה שעושות עבודה עצומה של רישות אנרגיה שגדלה ומסוגלת להשפיע על יותר ויותר עניינים.
למרות שהאנרגיות החדשות מתעצמות, הן עדיין מאוד דקות. בשביל אלו שמפנים את מודעותם לתיקשור, מדיטציה ודרכים אחרות לידיעה עצמית, האנרגיות הן יותר מובחנות.


חשוב לטפח עצמך
בגל זה של אנרגיה גבוהה, אתה תמצא עצמך בצורך לטפח עצמך ולזרום לעבר פעילויות משמחות
מרגע לרגע.
כשתטפח עצמך, התשוקה שלך להושיט יד ולתרום למען אחרים תגדל ותתרחב. הזמנים החדשים
שיבואו יהיו חשובים יותר מבעבר בקהילה, משפחה וקשר עם האנשים האהובים. אתה תוכל למצוא
עצמך רוצה לעבוד ברשת ולהתחבר לאנשים החושבים כמוך, הרבה יכול להשתלם מעבודה של כמה אנשים העובדים יחד.
האנושות נהיית יותר בכלל ובהצבה הקבוצתית. אתם כבר נוכחתם בהתחלה של האנושות הקבוצתית בצורה הטלפתית כדי ליצור שינוי בשלום הגלובלי דרך מדיטציות. המאמצים הקולקטיבים הנ"ל של
מיליונים כבר יצרו השפעה על ההתעוררות הרוחנית של אנשים רבים והאיצו את ההתמרה הרוחנית
של האנושות.

הויברציה הגבוהה שמגיעה עכשיו לפלנטה שלכם תהייה נוחה יותר לאלה הנמצאים במסלול של צמיחה רוחנית מכל מה שחוויתם בעבר, כשתבצעו את השינויים מתוך המסרים הפנימיים שאורכם מציע, הקריירות שלכם יצמחו, תוכניותכם יצליחו, ותקבלו כל מה שאתם רוצים שהוא משרת את טובתכם הגבוהה.
זו כבר לא שאלה יותר של השגת הרצון, אלא הבטחה שאתה רוצה מה שאתה מבקש – כי אתה תקבל זאת. מה שאתה מבקש יתחיל להופיע יותר ויותר במהירות. כי חוקי האצה פועלים על הצמיחה הגבוהה. בממדים הגבוהים, אתה חווה כל מה שאתה חושב עליו במיידי.

מעולם לפני כן לא היו כל כך הרבה מסלולים, כל כך הרבה אפשרויות, והזדמנויות לבחור מה אתה באמת רוצה לחוות. ההיבט החשוב ביותר של אנרגיה חדשה זו, זה שהיא מציעה את השמחה, הצמיחה, הגדילה והחיות. האנרגיה תעזור לכם להתעורר לקיום הרב ממדי לעבר התוכנית הגדולה של ההתפתחות האבוציונית של האנושות. וגילוי החלק שלמענו הגעתם לשחק בזמנים מרגשים ומופלאים אלו של טרנספורמציה.

טרנספורמציה מבורכת ומוקפת אור ואהבה!

באהבה ברכת שלום ושלווה
מתרגמת מאנגלית לעברית 
מיכל אור מורה למודעות עצמית, ממציאה ויזמית בתחום הדעת ומטפלת הוליסטית.

המאמר תרם לך בצורה כלשהי? נשמח לשיתופך בתגובה © כל הזכויות שמורות למקום אור - מיכל אור

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים